checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl FS 310 МотокосаStihl FS 310 Мотокоса
Stihl FS 310 Мотокоса

Stihl FS 310 Мотокоса

(8 голосів, рейтинг 3.13 з 5)
Ціна

модель знято з виробництва

Stihl FS 310 - надійний кущоріз з екологічним двигуном 4-MIX. Невелика вага і низький рівень вібрації. Заправляється паливно-масляною сумішшю. Чудове тягове зусилля, високий крутний момент.

Наші магазини
Артикул: 41802000499 Stihl

Опис (Stihl FS 310 мотокоса)

.

Надійний кущоріз з екологічним двигуном 4-MIX. Невелика вага та низький рівень вібрації. Заправляється паливно-масляною сумішшю. Чудове тягове зусилля, високий крутний момент. Менше вихлопних газів порівняно з двотактним двигуном без технології 4-MIX.

Кущоріз STIHL FS 310 відмінно підходить для скошування жорсткої трави та бур'янів. У поєднанні з відповідним ріжучим інструментом кущоріз може також періодично стригти.

Двигун 4-MIX STIHL

Поєднує переваги 2-тактного та 4-тактного двигунів. Менше вихлопних газів, не потрібна заміна масла, спокійний звук роботи. Відмінне тягове зусилля та великий крутний момент.

Ручний паливний насос

За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця підкачати паливо в карбюратор. Це дає змогу скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.

4-точкова антивібраційна система

У нових кущорізів STIHL сталеві пружини як антивібраційні елементи сприяють зниженню рівня вібрації, яка передається від двигуна та обертового ріжучого механізму. Завдяки цьому вібрація на рукоятці практично не відчувається, а інструмент легко ведеться.

Ремінь ADVANCE

Дозволяє вільно рухатися завдяки вільно підвішеній біля ноги сумці. Ергономічний і зручний при використанні в лісі з пильними дисками. Дуже легкий. Може бути доповнений сумкою для інструменту.

Автоматична декомпресійна система

Декомпресійна система збільшує тривалість відкривання клапанів на час запуску двигуна. Вона автоматично значно зменшує зусилля на тросику.

Багатофункціональна ручка

Всі елементи керування двигуном вбудовані в одну ручку. Керування стає простішим і безпечнішим, тому що відбуваються однією рукою, не відриваючись від роботи.

Регулювання ручки

Дворучне руків'я легко і без допомоги будь-яких інструментів регулюється смушковим гвинтом. Для транспортування або компактного зберігання ручку можна повернути на 90˚.

.

Ергономічна дворучна рукоятка

Дворучна рукоятка робить процес косіння анатомічно природним. Вона повністю повторює рухи під час косіння звичайною косою. Тому, якщо Ви плануєте заготовляти сіно або косити великі території, мотокоса з дворучним руків'ям - завжди правильний вибір.

Захисні окуляри

Для Вашої безпеки в стандартну комплектацію входять захисні окуляри. Вони добре обдуваються і мають широкий бічний захист.

Електронна система запалювання

Повністю герметична електронна система запалювання гарантує надійний запуск і безперебійну роботу двигуна. Висока напруга запалювання забезпечує надійне іскроутворення та тривалий час горіння іскри. Це покращує згоряння палива та зменшує шкідливі викиди.

Технічні характеристики (Stihl FS 310 мотокоса)

Робочий об'єм 36,3 см³
Двигун 4-тактний, 4-MIX
Потужність 1,4/1,9 кВт/к.с.
Вага 1) 7,2 кг
Косильна гарнітура Ніж 300-3
Загальна довжина 2) 181 см
Тип рукоятки U-подібна (велосипедна)
Об'єм бака 0,71 л

1) Без паливної суміші, косильної гарнітури та захисту
2) Без косильної гарнітури

(Stihl FS310 мотокоса, тример, купити, ціна, м. Київ, Україна)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99