checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев

Підроблені бензопили Stihl - Обережно!

"Китайські Штилі" зазвичай коштують дешевше, проте підробки не завжди пропонуються задешево. У багатьох випадках їхня ціна лише трохи нижча за ціну оригінального товару. Через це створюється враження, що йдеться про оригінальні вироби STIHL. Але коли відбувається поломка пили, доводиться звертатися до ремонтної майстерні або до одного з офіційних Сервісних Центрів компанії Stihl, де Вам кажуть, що запчастини не підходять, що Ви купили підробку, і що далі? Ви засмучуєтеся, і йдете додому, розуміючи, що даремно йшли на ринок за дешевою ціною, і що просто викинули гроші на вітер.

Перейти в розділ "Бензопили"

Мало хто знає, що бензопили марки Штиль (Stihl) не продаються на ринках! Це заборонено! Це карається! Але Ви скажете: "А ринках дешевше!", правильно, дешевше, але що Ви купите там???? Найчастіше китайська підробка дуже схожа на оригінальний Штиль, і тільки ті, хто добре знає продукцію виробника (зокрема офіційний дилер компанії Stihl) моментально вкажуть на відмінності між підробкою і оригіналом.

"Китайські Штілі" зазвичай коштують дешевше, проте підробки не завжди пропонуються задешево. У багатьох випадках їхня ціна лише трохи нижча за ціну оригінального товару. Через це створюється враження, що йдеться про оригінальні вироби STIHL. Але коли відбувається поломка пили, доводиться звертатися до ремонтної майстерні або до одного з офіційних Сервісних Центрів компанії Stihl, де Вам кажуть, що запчастини не підходять, що Ви купили підробку, і що далі? Ви засмучуєтеся, і йдете додому, розуміючи, що даремно йшли на ринок за дешевою ціною, і що просто викинули гроші на вітер.

І все-таки, як же визначити фальшивку (підробку Stihl)?

Основні моменти:

1. Всі оригінальні бензопили мають свій гарантійний і серійний номер і певне маркування, серійні номери вказані в декількох місцях і повинні збігатися.

Серійні номери вказані в декількох місцях і повинні збігатися.

2. Вибитий серійний номер під глушником (на MS 180) або лівіше глушника, над зубчастим упором, на професійних пилах. Крім того, на самому глушнику будь-якої оригінальної бензопили має бути вибитий логотип STIHL і артикульний (заводський) номер глушника. Фото 1.

Зверніть увагу, що на глушниках усіх без винятку оригінальних пилок ШТИЛЬ є мітка тепловим олівцем у вигляді сліду білої фарби.
Ця фарба свідчення того, що бензопила пройшла заводські випробування та заводське обкатування, а значить додатково її обкатувати на холостому ходу під час першого запуску НЕМАЄ ПОТРЕБНОСТІ (на відміну від пилок інших виробників).

3. на корпусі пили, під глушником, має бути наклейка із зазначенням серійного номера і країни виробника. Фото 1.

4. На коробці, в яку запаковано бензопилу Stihl, є наклейка - серійний номер, країна-виробник, штрих-код див. Фото 4.

5. Справжні пили Stihl комплектуються оригінальною шиною Stihl см. Фото 5.

stihl stihl stihl stihl stihl

Ви явно зможете побачити різницю.

Вам це дуже допоможе при наступних покупках! Щасти Вам!

Офіційний дилер STIHL обов'язково має:

- сертифікат офіційного дилера STIHL, що виданий компанією "Андреас Штіль" та завірений печаткою;
- гарантійний талон, що виданий компанією "Андреас Штіль", з печаткою та адресою магазину, де Ви зможете отримати гарантійне та післягарантійне обслуговування;

Використання, також розміщення на інших ресурсах матеріалів, опублікованих на нашому сайті, дозволяється виключно за наявності прямого посилання на наш сайт: http://Sam-Stroy.com

(Усі права захищені)

Перейти в розділ "Бензопили"

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99