checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев

Акумуляторні ножиці Stihl

Sales price: 3 609 грн

в наличии

Stihl HSA 45 - дуже легкі акумуляторні ножиці з гарною продуктивністю для обрізання гілок поруч з будинком. Одностороння заточка ножів з відстанню між зубами 24 мм, вбудований захист від прорізання, знімний захисний наконечник, вбудований акумулятор з індикацією заряду, вага 2,3 кг.

Sales price: 5 659 грн

в наличии

Stihl HSA 56 - легкі акумуляторні мотоножиці для підстригання кущів і живоплотів навколо будинку. Дуже прості у використанні. Ріжуче полотно з двостороннім заточуванням ножів. Інноваційна геометрія лез секатора у формі крапель для кращого зачеплення і зрізання гілок. (Без акумулятора і з/у)

Sales price: 6 769 грн

в наличии

Потужні акумуляторні садові ножиці для професійного догляду за кущами та живоплотом.Ціна без акумулятора.

Sales price: 7 249 грн

в наличии

Stihl HSA 56 Set - легкі акумуляторні мотоножиці для підстригання кущів і живоплотів навколо будинку. Дуже прості у використанні. Ріжуче полотно з двостороннім заточуванням ножів. Інноваційна геометрія лез секатора у формі крапель для кращого зачеплення і зрізання гілок. (Поставляється з акумулятором і зарядним пристроєм).

Sales price: 9 219 грн

в наличии

Потужні акумуляторні садові ножиці для професійного догляду за чагарниками і живоплотом. З високою частотою обертів і спеціальною геометрією ножа для гілок діаметром до 22 мм.

Sales price:

модель снята с производства

Stihl HSA 25 - акумуляторні ножиці, які ідеально підходять для догляду за декоративними кущами і живоплотами з вічнозелених рослин, а також для вирівнювання кромок газонів. Потужний акумулятор пристрою забезпечує повну свободу рухів і тривалий час роботи.

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (044) 454-11-51
  +38 (098) 208-77-70