checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев

Акумуляторні пили Stihl

Sales price: 5 919 грн

в наличии

Stihl GTA 26 Set - компактна акумуляторна ланцюгова пила. Призначена для обрізки дерев, кущів, для використання в будівництві. Добре збалансована і надзвичайно ергономічна. Вага - 1,2 кг, шина - 10 см.

Sales price: 8 969 грн

в наличии

Stihl MSA 120 C - легка і відмінно збалансована акумуляторна ланцюгова пила. Призначена для розпилювання гілок і невеликих колод у домашньому господарстві. Тривалий час роботи від батареї і короткий час зарядки акумулятора дає змогу працювати довше без перерв у роботі. (Без акумулятора і з/у)

Sales price: 10 149 грн

в наличии

Stihl MSA 140 C - легка, компактна акумуляторна мотопила для обрізання гілок і розпилювання невеликих колод у домашньому господарстві. Оснащена системою швидкого натягу ланцюга і гальмом ланцюга QuickStop Super, ланцюгом 1/4 "-PM3 для продуктивного і точного різу, вага 2,6 кг. (Без акумулятора і з/у)

Sales price: 11 679 грн

в наличии

Stihl MSA 120 C Set - легка і відмінно збалансована акумуляторна ланцюгова пила. Призначена для розпилювання гілок і невеликих колод у домашньому господарстві. Тривалий час роботи від батареї і короткий час зарядки акумулятора дає змогу працювати довше без перерв у роботі. (Поставляється з акумулятором і зарядним пристроєм)

Sales price: 12 279 грн

в наличии

Stihl MSA 200 C-B - дуже потужна акумуляторна пила професійного класу для мобільної роботи в місцях, де необхідно уникати створення зайвого шуму. Використання навушників необов'язкове. Серійно оснащується направляючою шиною (35 см) і пиляльним ланцюгом PM3 з кроком 1/4"", низьким рівнем вібрації і слабкою віддачею. (Без акумулятора та з/в)

Sales price: 13 139 грн

в наличии

Stihl MSA 140 C Set - легка, компактна акумуляторна мотопила для обрізання гілок та розпилювання невеликих колод у домашньому господарстві. Оснащена системою швидкого натягнення ланцюга й гальмом ланцюга QuickStop Super, ланцюгом 1/4"-PM3 для продуктивного й точного різу, вага 2,6 кг. У комплекті з акумулятором AK 30 і зарядним пристроєм AL 101.

Sales price: 13 499 грн

в наличии

Stihl MSA 161 T - дуже легка акумуляторна ланцюгова пила для догляду за деревами. Висока ріжуча продуктивність професійної акумуляторної пилки досягається завдяки застосуванню спеціального ланцюга 1/4 "PM3, оптимізованого для використання з акумуляторними пилами. (Без акумулятора та з/в)

Sales price: 14 119 грн

в наличии

Stihl MSA 220 C-B - Високопродуктивна акумуляторна ланцюгова пила зі швидким натягуванням ланцюга STIHL (B), професійною різальною гарнітурою та ланцюгом STIHL Picco Super 3/8". Ідеально підходить для різання невеликих дерев, для будівництва або розпилювання дров. (Без акумулятора та з/в)

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (044) 454-11-51
  +38 (098) 208-77-70