checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев

Гарантія

Шановні покупці, весь товар, що продається в нашому магазині, має офіційну гарантію і супроводжується гарантійними талонами від виробника. Виробник є гарантом якості продукції, що продається, і бере на себе гарантійне обслуговування техніки придбаної в наших магазинах.
Терміни гарантійного обслуговування також встановлює виробник.

Щоб уникнути непорозумінь переконливо просимо Вас уважно вивчити Інструкцію з експлуатації виробу, умови гарантійних зобов'язань і безкоштовного сервісного обслуговування, перевірити правильність заповнення гарантійного талона. Гарантійний талон дійсний тільки за наявності правильно і чітко зазначених: моделі, серійного номера виробу, дати продажу, чітких печаток фірми-продавця, підпису покупця. Серійний номер і модель виробу повинні відповідати зазначеним у гарантійному талоні, номер гарантійного талона повинен збігатися з серійним номером. Гарантійний ремонт за несправностями, що виникли внаслідок виробничих дефектів, за умови дотримання покупцем інструкції виробу і наявності правильно заповненого гарантійного талона. Протягом гарантійного терміну власник має право на безоплатний ремонт виробу в разі дотримання гарантійних зобов'язань (нижче наведено основний перелік) .


Гарантійні зобов'язання не розповсюджуються на такі випадки (основний перелік) :
 • За відсутності гарантійного талона, неправильного заповнення, відсутності фінансового документу, що підтверджує купівлю на момент здачі інструменту в ремонт;
 • Несправність стала наслідком неправильного транспортування або зберігання виробу (сильне забруднення, іржа);
 • Виріб має механічне пошкодження;
 • Виріб має сліди спроби самостійного ремонту;
 • Виріб, призначений для роботи в побуті, використовувався у виробничих цілях.
 • При роботі з перевантаженням електродвигуна (перегорання ротора і статора одночасно);
 • На частини, що зношуються (вугільні щітки, зубчасті ремені та колеса, гумові ущільнювачі, сальники, захисні кожухи, напрямні ролики тощо), змінні пристосування (пилки, ножі, патрони, підошви, цанги, свердла, бури, ланцюги тощо);
 • При виявленні сторонніх предметів усередині корпусу редуктора і приводу;
На кожну одиницю продукції ми надаємо гарантійний талон виробника (Офіційна гарантія), з яким, у разі необхідності, протягом гарантійного періоду, за умови дотримання правил експлуатації та умов гарантійного обслуговування, Ви зможете отримати безкоштовне гарантійне сервісне обслуговування, звернувшись до нашого сервісного центру: СЦ ПП "Техкомплект", або до будь-якого іншого авторизованого сервісного центру того чи іншого виробника, уповноваженого проводити гарантійний ремонт, сервісне обслуговування.

Відповідно до Закону про захист прав споживачів України обмін або повернення товару належної якості може здійснюватися протягом 14 днів з дня купівлі.
 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99