checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Аккумуляторная пила Stihl MSA 200 CАккумуляторная пила Stihl MSA 200 C
Аккумуляторная пила Stihl MSA 200 C
Аккумуляторная пила Stihl MSA 200 C
Аккумуляторная пила Stihl MSA 200 C

Stihl MSA 220 C-BQ Акумуляторна пила

(33 голосів, рейтинг 3.27 з 5)
Ціна 14 119 грн

в наявності

Stihl MSA 220 C-B - Високопродуктивна акумуляторна ланцюгова пила зі швидким натягуванням ланцюга STIHL (B), професійною різальною гарнітурою та ланцюгом STIHL Picco Super 3/8". Ідеально підходить для різання невеликих дерев, для будівництва або розпилювання дров. (Без акумулятора та з/в)

Де купити
Артикул: 12512000120 Stihl

Ця пила не комплектується акумулятором та зарядним пристроєм, акумуляторна батарея та зарядний пристрій купуються окремо.

.

Опис (Stihl MSA 220 C-B Акумуляторна пила)

Stihl MSA 200 C - дуже потужна акумуляторна пила професійного класу для мобільної роботи в місцях, де необхідно уникати створення зайвого шуму. Використання навушників необов'язкове.

За рахунок збільшення числа обертів і більш високого крутного моменту модель MSA 220 C-BQ перевершує свою "молодшу сестру" по продуктивності пиляння на вельми відчутні 30%. Серійно оснащується направляючою шиною (35 см) і пиляльним ланцюгом PM3 з кроком 1/4"", низьким рівнем вібрації і слабкою віддачею.

Потужний і продуктивний інструмент класу 36 В чудово впорається з виконанням оздоблювальних робіт, заготівлею дров, а також з будь-якими завданнями на садовій або присадибній ділянці та в закритих приміщеннях. Новий двигун, розроблений компанією Stihl має високу енергоефективність і працює практично без зносу механічних частин. Низький рівень шуму, вібрації та віддачі.

EC-Двигун

Двигун EC, з одного боку, дає змогу отримати від акумулятора до 55 % більше потужності, а з іншого - оберігає його від надмірного зносу, завдяки чому термін служби акумулятора збільшується до 70 %. Він справляє переконливе враження також завдяки невеликій вазі, компактним розмірам і найвищій зносостійкості.

QuickStop Super (Q)

Додаткова система гальмування STIHL для додаткової безпеки: пиляльний ланцюг за секунду зупиняється не лише за достатньо сильної віддачі або за активного натискання на передній упор для рук, а й за відпуску задньої рукоятки. Ця унікальна функція безпеки забезпечує ще більш високий рівень захисту в будь-якому робочому положенні.

Кришка масляного бака, що відкривається без інструменту

Прозорий масляний бак і його кришка, що відкривається без інструменту, забезпечують простий і зручний контроль рівня масла.

Рукоятка управління

Чорна м'яка накладка на задній рукоятці забезпечує безпечне і надійне захоплення в будь-якому робочому положенні. Перемикаючий важіль розблокується за допомогою бічної кнопки.

Система швидкого натягу ланцюга

Фірмова система швидкого натягу ланцюгів STIHL (B) перетворює натяг пиляльного ланцюга на дитячу забаву. Потрібно лише послабити гайку кріплення кришки ланцюгової зірочки, і за допомогою регулювального коліщатка легко та швидко натягнути ланцюг. Інструмент для цього не потрібен.

Система змащування ланцюга STIHL Ematic

Система STIHL Ematic складається з напрямної шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга дає змогу кожній краплині мастила потрапляти саме туди, де воно необхідне для змащування. Це дає змогу скоротити витрату оливи на 50 %.

Управління двома руками

Ергономічна порожниста рукоятка та зручна задня рукоятка управління з м'якою накладкою забезпечують Stihl MSA 220 C приємну, невтомлюючу та безпечну роботу в будь-якому положенні.

Технічні характеристики (Stihl MSA 220 C-B Акумуляторна пила)

Номінальна напруга 36 В
Рівень вібрації вліво/вправо 1) 4,5/4 м/с²
Об'єм масляного бака 209 см³
Вага 2) 3,6 кг
Рівень звукової потужності 3) 95 дБ(A)
Довжина шини 35 см
Тип акумулятора Lithium-Ion PRO
Шаг ланцюга 1/4" P
Час роботи з акумулятором AP 1000 4) до 3110 хв.
Комплектація без акумулятора та зарядного пристрою

1) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²

2) без акумулятора, з шиною і ланцюгом

3) К-коефіцієнт згідно з директивою RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(A)

4) Час роботи вказано орієнтовно, може відрізнятися залежно від умов експлуатації

(Stihl MSA 220 C акумуляторна пила штиль, купити, ціна, м. Київ, Україна)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99