checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl MS 194 C БензопилаStihl MS 194 C Бензопила
Stihl MS 194 C Бензопила
Stihl MS 194 C Бензопила

Stihl MS 194 C Бензопила

(1 голос, рейтинг 5.00 з 5)
Ціна 14 739 грн

в наявності

Stihl MS MS 194 C - легка бензопила для догляду за деревами, проріджування і поперечного розпилювання дров. Пристрій полегшеного запуску STIHL ErgoStart і паливний насос забезпечують простий запуск.

Де купити
Артикул: 11372000342 Stihl

Опис (Stihl MS 194 C бензопила)

Легка бензопила STIHL для догляду за деревами, проріджування та поперечного розпилювання дров. Пристрій полегшеного запуску STIHL ErgoStart і паливний насос забезпечують простий запуск. З пиляльним ланцюгом 3/8" PM3. Висока продуктивність різу при зниженій витраті палива завдяки новим двигунам 2-MIX.

Висока продуктивність різу при зниженій витраті палива завдяки новим двигунам 2-MIX.

Система полегшеного запуску ErgoStart
Спіральна пружина між котушкою пускового троса і колінвалом компенсує пікові зусилля, тепер на тросі майже не відчувається поштовхів. Результат: STIHL ErgoStart порівняно з традиційними пусковими пристроями зменшує зусилля наполовину, а швидкість запуску - приблизно на дві третини.

Двигун STIHL 2-MIX

Двотактний двигун із технологією STIHL 2-MIX споживає до 20% менше пального та виробляє до 70% менше вихлопних газів, порівняно з двотактними двигунами STIHL без технології 2-MIX.

Ручний паливний насос (Праймер)

За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця подати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.

Бокова натяжка ланцюга

Доступ до натяжного гвинта Stihl MS 194 C забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакту рук з гострим ланцюгом і кінчиками зубчастого упору.

Байонетний замок кришки бака

Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, за їх наявності, відчиняються та зачиняються легко, швидко та без інструменту.

Зручний в обслуговуванні повітряний фільтр

Повітря знову чисте! Повітряний фільтр можна очистити за лічені хвилини завдяки кришці корпусу карбюратора, що відкривається та закривається без інструменту.

Антивібраційна система

Сильна вібрація в зоні рукояток може призвести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятки, помітно знижується.

Компенсатор

Компенсатор STIHL - регулюючий орган у карбюраторі - забезпечує Stihl MS 194 C майже постійну потужність двигуна, якість вихлопу та витрату пального протягом тривалого часу, незважаючи на забруднення повітряного фільтра, що збільшується. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

Нетеряємі гайки

При заміні ріжучої гарнітури гайки на кришці ланцюгової зірочки більше не можуть бути втрачені. MS 261 є першою бензопилою STIHL, оснащеною "не загубленими" гайками. Велика перевага для користувача.

Система змащення ланцюга Ematic

Система STIHL Ematic складається з напрямної шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга Stihl MS 194 C змушує кожну краплю оливи потрапити саме туди, де вона потрібна для змащування. Це дає змогу скоротити витрату мастила на 50 %.

Чотириканальна технологія STIHL

У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. У результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата пального і збільшується крутний момент у широкому діапазоні обертів.

Технічні характеристики (Stihl MS 194 C бензопила)

Робочий об'єм циліндра 31,8 см³
Робочий об'єм 1,94 cu-in
Потужність 1,4/1,9 кВт/л.с.
Вага 1) 7,9 Pounds
Вага 2) 3,6 кг
Питома вага 2,6 кг/кВт
CO2 896 g/kWh
Рівень звукового тиску 3) 101 дБ(A)
Рівень звукової потужності 3) 114 дБ(A)
Рівень вібрації вліво/вправо 4) 3,6/3,6 м/с²
Шина Rollomatic, довжина 30 см
Шаг ланцюга 3/8" P
Об'єм бака 0,27 л
Об'єм бака 9,1 fl oz
Кількість обертів Pmax 5) 10.500 об/хв
K-коефіцієнт згідно директиви 2006/42/EC 2
1) без паливної суміші, без шини та ланцюга
2) без паливної суміші та ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно з директивою RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(A)
4) К-коефіцієнт згідно з директивою RL 2006/42/EG = 2 м/с²
5) Кількість обертів за якої досягається максимальна потужність

(Stihl 194C бензопила, пила Штиль, купити, ціна, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99