checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl MS 194 T БензопилаStihl MS 194 T Бензопила
Stihl MS 194 T Бензопила
Stihl MS 194 T Бензопила

Stihl MS 194 T Бензопила

(6 голосів, рейтинг 2.83 з 5)
Ціна 14 739 грн

в наявності

Stihl MS MS 194 T - універсальна пила STIHL для догляду за деревами. Для різних видів робіт, таких як кронування, видалення прикореневої порослі та зайвих пагонів, обрізка пошкодженої деревини. Оснащена пиляльним ланцюгом 3/8' P для чистих пропилів.

Де купити
Артикул: 11372000335 Stihl

Опис (Stihl MS 194 T бензопила)

Stihl MS 194 T - універсальна пила STIHL для догляду за деревами. Для різних видів робіт, таких як кронування, видалення прикореневої порослі та зайвих пагонів, обрізка пошкодженої деревини.

Оснащена пиляльним ланцюгом 3/8' P для чистих пропилів.

Висока продуктивність з оновленим двигуном 2-MIX. Ця спеціальна пила призначена тільки для експертних користувачів і повинна підбиратися особисто.

Двигун STIHL 2-MIX

Двотактний двигун з технологією STIHL 2-MIX споживає до 20% менше пального та виробляє до 70% менше вихлопних газів порівняно з двотактними двигунами STIHL без технології 2-MIX.

Ручний паливний насос (Праймер)

За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця подати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.

Бокова натяжка ланцюга

Доступ до натяжного гвинта Stihl MS 194 T забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакту рук з гострим ланцюгом і кінчиками зубчастого упору.

Байонетний замок кришки бака

Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом. Баки, за їх наявності, відчиняються та зачиняються легко, швидко та без інструменту.

Антивібраційна система

Сильна вібрація в зоні рукояток може призвести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятки, помітно знижується.

Компенсатор

Компенсатор STIHL - регулюючий орган у карбюраторі - забезпечує Stihl MS 194 T майже постійну потужність двигуна, якість вихлопу та витрату пального протягом тривалого часу, незважаючи на забруднення повітряного фільтра, що збільшується. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

Нетеряємі гайки

При заміні ріжучої гарнітури гайки на кришці ланцюгової зірочки більше не можуть бути втрачені. Велика перевага для користувача.

Відкидний кожух ланцюга

Кожух ланцюга фіксується безпосередньо на кришці ланцюгової зірочки. Завдяки цьому він міцно з'єднаний з бензопилою і при цьому не може загубитися. Крім цього, він оснащений двома підвісними петельками, які дають змогу оператору зафіксувати його за допомогою троса на своєму поясі. Спеціальний кожух ланцюга закриває зубчастий упор. Це дає змогу запобігти травмам і пошкодженням оброблюваного матеріалу.

Система змащення ланцюга Ematic

Система STIHL Ematic складається з напрямної шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга Stihl MS 194 T змушує кожну краплю оливи потрапити саме туди, де вона потрібна для змащування. Це дає змогу скоротити витрату мастила на 50 %.

Чотириканальна технологія STIHL

У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. У результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата пального і збільшується крутний момент у широкому діапазоні обертів.


Технічні характеристики (Stihl MS 194 T бензопила)

Робочий об'єм циліндра 31,8 см³
Робочий об'єм 1,94 cu-in
Потужність 1,4/1,9 кВт/л.с.
Вага 1) 7,3 Pounds
Вага 2) 3,3 кг
Питома вага 2,4 кг/кВт
CO2 896 g/kWh
Рівень звукового тиску 3) 100 дБ(A)
Рівень звукової потужності 3) 112 дБ(A)
Рівень вібрації вліво/вправо 4) 3,6/3,6 м/с²
Шина Rollomatic, довжина 30 см
Шаг ланцюга 3/8" P
Об'єм бака 0,27 л
Об'єм бака 9,1 fl oz
Кількість обертів Pmax 5) 10.500 об/хв
K-коефіцієнт згідно директиви 2006/42/EC 2
1) без паливної суміші, без шини та ланцюга
2) без паливної суміші та ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно з директивою RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(A)
4) К-коефіцієнт згідно з директивою RL 2006/42/EG = 2 м/с²
5) Кількість обертів за якої досягається максимальна потужність

(Stihl 194T бензопила, пила Штиль, купити, ціна, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99