checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl MS 231Stihl MS 231
Stihl MS 231
Stihl MS 231

Stihl MS 231 (35) бензопила

(25 голосів, рейтинг 3.48 з 5)
Ціна 12 359 грн

в наявності

Stihl MS 231 - сучасна бензопила з двигуном 2-MIX, прекрасно підходить для роботи на садовій ділянці. Невелика витрата палива, оптимальна керованість і простота в обігу - все це профі-клас для заміської ділянки. Шина 35 см, вага 4,9 кг.

Де купити
Артикул: 11432000520 Stihl

Опис (Stihl MS 231 бензопила)

Stihl MS 231 - сучасна бензопила з двигуном 2-MIX, прекрасно підходить для роботи на садовій ділянці. Невелика витрата пального, оптимальна керованість і простота в обігу - все це профі-клас для заміської ділянки.

Висока потужність при великому тяговому зусиллі - особлива риса нових бензопил STIHL MS 231. У бензопилах STIHL MS 231 використовується інноваційна технологія двигуна 2-MIX, що дає змогу заощадити до 20 % пального порівняно з традиційними двотактними двигунами STIHL без технології 2-MIX та досягти зниження обсягу викиду шкідливих вихлопних газів на 70 %.

Двигун STIHL 2-MIX Stihl MS 231

Двигун STIHL 2-MIX

Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX вирізняється більшою потужністю, чудовим тяговим зусиллям і при цьому на 20 % меншою витратою пального, якщо порівнювати його з двотактними двигунами STIHL такої самої потужності, але без такої технології. У двигуні поєднується циліндр із чотириканальною технологією та продувка. Також на 70% знижено рівень викиду шкідливих вихлопних газів. Це відповідає нормам токсичності EU II

Бічний натяг ланцюга Stihl MS 231

Боковий натяг ланцюга

Доступ до натяжного гвинта в Stihl MS 231 забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакту рук з гострим ланцюгом і кінчиками зубчастого упору.

Антивібраційна система Stihl MS 231

Антивібраційна система

Сильна вібрація в зоні рукояток може призвести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятки, помітно знижується.

Гальмо QuickStop Stihl MS 231

Тормоз QuickStop для моментальної зупинки ланцюга

Цепне гальмо QuickStop - це захисний механізм під час роботи з бензопилами. У Stihl MS 231 ланцюгове гальмо спрацьовує під час натискання на передній упор для рук, і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При досить сильній віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.

Чотириканальна технологія Stihl MS 231

Чотирьохканальна технологія STIHL

У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. У результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата пального і збільшується крутний момент у широкому діапазоні обертів.

Компенсатор Stihl MS 231

Компенсатор

Компенсатор STIHL - регулюючий орган у карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу та витрату пального протягом тривалого часу, незважаючи на забруднення повітряного фільтра, що збільшується. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. З Stihl MS 231 стає можлива робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

Одноважільне управління Stihl MS 231

Одноважільне управління

Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, керує окремий важіль. Це робить управління Stihl MS 231 особливо зручним і безпечним, оскільки права долоня залишається на рукоятці.

Система змащення ланцюга Ematic Stihl MS 231

Система змащення ланцюга Ematic

Система STIHL Ematic складається з напрямної шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга у Stihl MS 231 змушує кожну краплю оливи потрапити саме туди, де вона потрібна для змащування. Це дає змогу скоротити витрату оливи на 50 %.Технічні характеристики
(Stihl MS 231 бензопила)

Класифікація "для домашнього господарства"
Робочий об'єм циліндра 40,6 см³
Питома вага 2,4 кг/кВт
Довжина шини 35 см
Потужність 2/2,7 кВт/к.с.
Цепь STIHL Oilomatic крок/тип 3/8" P/ Picco Micro 3
Вага 4,9 кг
Об'єм паливного бака 390 см³
Рівень звукового тиску 102 дБ(A)
Рівень звукової потужності 112 дБ(A)
Рівень вібрації зліва/справа 3,5/3,5 м/с²

(бензопила Stihl MS231, пила Штиль 231, купити, ціна, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99