checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl RE 143 Мини-мойка высокого давленияStihl RE 143 Мини-мойка высокого давления

Stihl RE 143 Міні-мийка високого тиску

(2 голосів, рейтинг 4.50 з 5)
Ціна 15 149 грн

в наявності

Stihl RE 143 - практична мінімийка високого тиску для холодної води з барабаном для шланга. З легкістю впорається з видаленням важких забруднень, наприклад, у майстерні або в гаражі. Робочий тиск: 10-140 бар, потужність: 2,9 кВт, вага: 26,2 кг.

Де купити
Артикул: 47680124515 Stihl

Опис (Stihl RE 143 Міні-мийка високого тиску)

Практична мінімийка високого тиску для холодної води з барабаном для шланга. Stihl RE 143 з легкістю впорається з видаленням важких забруднень, наприклад, у майстерні або в гаражі. Компактна система насадок з байонетною муфтою, ходовим механізмом, роторною та плоскою форсунками з регулюванням тиску. Армований шланг довжиною 12 м. Робочий тиск і кількість води регулюються на пристрої. Латунний насос. Практичний тримач. Знімний прозорий бак для мийних засобів.

 • Відсік для насадок, який знаходиться під передньою відкидною кришкою. Призначений для надійного зберігання роторної та плоскоструминної насадок. Обидві насадки швидко укладаються. Насадки добре захищені від забруднень.
 • Тримач для шланга високого тиску знаходиться на корпусі мийки, що забезпечує компактне та зручне його зберігання.
 • Алюмінієва телескопічна ручка - Для зручності транспортування і, зокрема, для економії місця під час зберігання практичну та дуже легку алюмінієву телескопічну ручку можна засунути всередину корпусу.
 • Алюмінієва ручка для транспортування - Стабільна алюмінієва ручка на корпусі дає змогу просто здійснювати перенесення та зберігання мийки високого тиску.
 • Бак для мийного засобу інтегрований у корпус. Для заповнення бака мийним засобом достатньо його відхилити, а для миття бака він легко знімається. Також можливе використання мийного засобу, наприклад, з каністри, що стоїть поруч.
 • Поворотний тримач мережевого кабелю - Завдяки нижньому поворотному тримачу кабелю, кабель можна легко та швидко зняти з мийки.
 • Армований шланг високого тиску - Шланг високого тиску, армований сталевим полотном, дуже міцний та ідеально підходить для експлуатації в найсуворіших умовах.
 • Система дозування мийних засобів - За допомогою системи дозування можна підмішувати необхідну кількість мийних засобів у струмінь очисника або з вбудованого бачка, або із зовнішнього.
 • Тримач для приладдя знаходиться прямо на мийці. У разі потреби все приладдя розташоване поруч із рукою і може швидко замінюватися.
 • Роторна насадка поєднує сконцентровану очисну здатність із великою продуктивністю. Вона задає точковому струменю швидкий вихровий рух.
 • Насадка для отримання плоского струменя води з регулюванням тиску дає змогу швидко та ефективно чистити великі площі.
 • За допомогою комплекту для самоусмоктування (купується окремо) апарат високого тиску Stihl RE 143 може працювати автономно без водопроводу та забирати воду з резервуарів із водою, наприклад, із дощових бочок і цистерн. У такому режимі роботи настійно рекомендується використовувати водяний фільтр.

Технічні характеристики

(Stihl RE 143 Міні-мийка високого тиску)

Робочий тиск 10-140 бар
Мін.витрата води 540 л/год
Макс. витрата води 610 л/год
Вживана потужність 2,9 кВт
Напруга мережі електроживлення 230/1-/50 В/Гц
Макс. температура води на вході 60 °C
Довжина електрокабелю 5 м
Довжина високонапірного шланга 9 м
Вага 26,2 кг
Кол-во обертів 2.800 хв-1
Макс. тиск 150 бар
Знімний прозорий бак для мийного засобу 2,0 л
Рівень звукового тиску 71,7 дБ(A)
Рівень звукової потужності 84,8 дБ(A)
Країна-виробник Китай

(міні-мийки, Stihl RE143 Мінімийка високого тиску, ціна, купити, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99