checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl FSE 60 Электрическая косаStihl FSE 60 Электрическая коса

Stihl FSE 60 Електрична коса

(13 голосів, рейтинг 3.92 з 5)
Ціна 3 539 грн

в наявності

Stihl FSE 60 Нова електрична моторизована коса (тример) . Володіє особливо великою потужністю і, незважаючи на це, малою вагою. Вона цілком придатна для скошування невеликих ділянок, але істинне своє достоїнство вона проявляє при оформленні кромок газонів.

Де купити
Артикул: 48090114111 Stihl

Stihl FSE 60 - нова електрична моторизована коса. Володіє особливо великою потужністю і, незважаючи на це, малою вагою. Вона цілком придатна для скошування невеликих ділянок, але істинну свою перевагу вона проявляє під час оформлення країв газонів, окантовок доріжок, біля стін або інших перешкод.

Електрична розетка служить джерелом живлення. Коса Stihl FSE 60 працює тихо, без шкоди для довкілля і не потребує техобслуговування. Нитка AutoCut C 5-2, що малошумно працює, подовжується автоматично під час косіння косильною головкою землі. Серійний обмежувач довжини кабелю (на корпусі двигуна) запобігає ненавмисному від'єднанню електрокабелю від пристрою. Положення рукоятки Stihl FSE 60 можна регулювати відповідно до зросту оператора та з особливими ситуаціями під час скошування. Захисний козирок відповідає інтернаціональним нормам за правилами безпеки, а дизайн дає змогу займати стійке положення на ґрунті. Інструмент для зміни штанги навішений на корпусі двигуна. Подвійні нитки головки коси регулюються напівавтоматично за рахунок тиску на котушку. Зручне заповнення головки коси запасними нитками за рахунок намотування
Технічні характеристики (Stihl FSE 60 Електрична коса)
 • Двигун, В 230
 • Потужність, Вт 540
 • Маса, кг 3.9
 • Довжина пристрою, см 153
 • Робочий орган: головка з нитками AutoCut C
 • Регульована ручка.(Stihl FSE60 Тример, мотокоса, електрокаса, купити)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99