checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl KG 550 Підмітальний пристрій
Stihl_KG_550_1
Stihl KG 550 Подметальное устройство

Stihl KG 550 Підмітальний пристрій

(4 голосів, рейтинг 5.00 з 5)
Ціна
7 499 грн

в наявності

Stihl KG 550 - надійний підмітальний пристрій STIHL Multi-Clean з двома дисковими щітками для майданчиків з твердим покриттям площею до 300 м².

Де купити
Артикул: 48600194705 Stihl

Опис (Stihl KG 550 Підмітальний пристрій)

Надійний підмітальний пристрій Stihl KG 550 з системою Multi-Clean з двома дисковими щітками для майданчиків з твердим покриттям площею до 300 м2. Стійкий, 25-літровий резервуар для сміття спустошується без зусиль за допомогою зручних ручок. Stihl KG 550 швидко й акуратно підмете бетонні, асфальтові та брущаті поверхні. Щетина, що виступає з боків, подбає про чистоту в кутах, по краях і вздовж бордюрів.

 • Система MultiClean - Дві дискові щітки піднімають бруд і переміщують його прямо в ємність, яка знаходиться за ними. Завдяки тому, що бруд піднімається потоком повітря перед щітками, грязьові частинки не потрапляють під агрегат. Навіть велике сміття, таке як банки з-під напоїв або каміння, безперешкодно потрапляє в спеціальну ємність. Щітки, що виступають з боків, гарантують, що вздовж стін і бордюрів також усе буде прибрано.
 • Центральне регулювання висоти - Висота прибирання налаштовується спеціальним перемикачем відповідно до виду сміття або оброблюваної поверхні. Крім того, можна регулярно змінювати висоту щіток для досягнення оптимального результату впродовж усього терміну їхньої служби.
 • Щітки зі зносостійкого поліаміду мають дуже тривалий термін служби. Завдяки їх особливому розташуванню щітки піднімають з оброблюваної поверхні будь-яке сміття, в т.ч. мокре листя.
 • Резервуар для сміття - Великий об'єм і високі стінки резервуара роблять його особливо містким. Резервуар для сміття надійно кріпиться за ручкою на раму. Це запобігає ненавмисному спорожненню контейнера навіть у процесі транспортування.
 • Довговічний редуктор - За рахунок прямої передачі ККД редуктора істотно більший, ніж у механізмів з ремінним приводом. Це полегшує керування агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дозволяє уникнути викиду сміття.
 • Бічні напрямні ролики - У процесі роботи обидва бічні ролики дають змогу вести агрегат суворо уздовж стіни або бордюру. Одночасно вони надійно захищають пристрій і огорожі оброблюваних поверхонь від пошкоджень.

Технічні характеристики

(Stihl KG 550 Підмітальний пристрій)

Робоча ширина 55 см
Об'єм контейнера 25 л
Продуктивність підмітання (теоретична) 1.600 м²/год
Для поверхонь площею приблизно до 300 м²
Вага 6 кг
Країна-виробник Німеччина

(Підмітальний пристрій Stihl KG550, ціна, купити, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99