checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl KG 770 Підмітальний пристрій
Stihl_KG_770_1
Stihl_KG_770_2

Stihl KG 770 Підмітальний пристрій

(6 голосів, рейтинг 4.83 з 5)
Ціна
16 499 грн

в наявності

Stihl KG 770 - потужний підмітальний пристрій для поверхонь з твердим покриттям і площею до 1500 м2.

Де купити
Артикул: 48600194706 Stihl

Опис (Stihl KG 770 Підмітальний пристрій)

Stihl KG 770 - потужний підмітальний пристрій для поверхонь з твердим покриттям і площею до 1500 м2. Підмітальна система STIHL Multi-Clean PLUS (з двома дисковими щітками та підмітальним валиком) впорається з найрізноманітнішими видами сміття. Щітки, що виступають з боків, дають змогу досягти максимального ефекту, забезпечуючи чистоту по краях і вздовж бордюрів. Пристрій оснащений містким резурвуаром для сміття (50 л), з ручками для зручного спустошення. Щітки виконані зі зносостійкого нейлону з гарантією 4 роки. Ідеально підходить для внутрішніх приміщень, наприклад, складів і гаражів.

 • Система MultiClean PLUS - Дві дискові щітки піднімають бруд і переміщують його прямо в ємність, що знаходиться за ними. Виступаючи з боків, вони гарантують, що вздовж стін і бордюрів також не залишиться ні смітинки. Маскимальний результат досягається при використанні на додаток до дискових щіток підмітального валика. Він впорається з дрібним сміттям, що залишилося, таким як пісок.
 • Центральне регулювання висоти - Висота прибирання налаштовується спеціальним перемикачем відповідно до виду сміття або оброблюваної поверхні. Крім того, можна регулярно змінювати висоту щіток для досягнення оптимального результату впродовж усього терміну їхньої служби.
 • Щітки зі зносостійкого поліаміду мають дуже тривалий термін служби. Завдяки їх особливому розташуванню щітки піднімають з оброблюваної поверхні будь-яке сміття, в т.ч. мокре листя.
 • Резервуар для сміття - Великий об'єм і високі стінки резервуара роблять його особливо містким. Резервуар для сміття надійно кріпиться за ручкою на раму. Це запобігає ненавмисному спорожненню контейнера навіть у процесі транспортування.
 • Довговічний редуктор із захистом - За рахунок прямої передачі ККД редуктора істотно більший, ніж у механізмів із ремінним приводом. Це полегшує управління агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дає змогу уникнути викиду сміття. Редуктори додатково оснащені захисними ковпачками, що запобігають потраплянню на них води, пилу і грязьових частинок.
 • Ущільнювачі валика - Ущільнювальні язички, розташовані по обидва боки підмітального валика, утримують піднятий у повітря пил. У поєднанні з повітряними фільтрами це дозволяє мінімізувати викид пилу в навколишнє середовище.
 • Фільтрація повітря - Завдяки відмінно продуманій системі подачі повітря в Stihl KG 770 обидва губчастих повітряних фільтра чудово утримують найдрібніші частинки. За рахунок цього під час підмітання в повітря піднімається істотно менше пилу. Обидва фільтруючих елемента легко знімаються і промиваються водою.
 • Притискний пристрій правої щітки - Використання притискного пристрою для щіток дає змогу щільно притиснути щетину до оброблюваної вздовж бордюрів поверхні й у такий спосіб досягти оптимального результату.
 • Ручка ергономічної форми дає змогу маневрувати підмітальним пристроєм практично без зусиль. Регулювання ручки відповідно до зросту користувача здійснюється простим поворотом її на 180 (градусів). У Stihl KG 770 ручка легко знімається при транспортуванні.

Технічні характеристики

(Stihl KG 770 Підмітальний пристрій)

Робоча ширина 77 см
Об'єм контейнера 50 л
Продуктивність підмітання (теоретична) 2.900 м²/год
Для поверхонь площею приблизно до 1500 м²
Вага 13 кг
Країна-виробник Німеччина

(Підмітальний пристрій Stihl KG770, ціна, купити, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99