checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl SE 62 E Пилосос

Stihl SE 62 E Пилосос

(4 голосів, рейтинг 3.75 з 5)
Ціна 8 499 грн

в наявності

Пилосос Stihl SE 62 E - розетка з функцією автоматичного вмикання (E) для під'єднання електроінструментів. Вибір режиму сухого і вологого прибирання, функція продувки за рахунок перестановки всмоктувальної труби на підключення до повітряної системи. Потужність 1400

Де купити
Артикул: 47840124403 Stihl

Опис (Stihl SE 62 E Пилосос)

Високоякісний пилосос Stihl SE 62 E для сухого та вологого прибирання з розеткою та автоматикою вмикання через підключений електроінструмент. Пилосос автоматично вмикається і вимикається одночасно з електроінструментом. Швидко і легко впорається з пилом, брудом і рідиною як у приміщенні, так і у дворі. Вибір режиму сухого та вологого прибирання, функція продувки завдяки перестановці всмоктувальної труби на під'єднання до повітряної системи, багатоступенева система фільтрації, система очищення фільтра - все це робить цей пилосос універсальним помічником під час виконання прибирання.

 • Підключення електроінструменту - Завдяки розетці для електроінструменту пил можна видаляти прямо під час робіт зі свердління, пиляння або шліфування. Дуже зручно завдяки прямому підключенню електроінструменту до універсального пилососа. Пилосос автоматично вмикається та вимикається одночасно з електроінструментом.
 • Функція видування повітря - Розширює можливості використання пилососа. Скрізь, де прибирання звичайним всмоктуванням є неможливим або неефективним, можна скористатися функцією видування. Для перемикання в режим на видув необхідно просто під'єднати всмоктувальний шланг до отвору, розміщеного з протилежного боку пилососа.
 • Телескопічна всмоктувальна трубка дає можливість налаштувати її оптимальну довжину під свій зріст для зручної роботи. Для компактного зберігання пилососа або його транспортування трубу можна повністю скласти.
 • Система очищення фільтра - Для швидкого очищення фільтрувальної системи необхідно просто закрити насадку на кінці всмоктувального шланга та натиснути кнопку очищення фільтра. Фільтр автоматично очиститься. Потужність всмоктування завжди залишається високою.
 • Утримувач всмоктувальної трубки - Зручна 2-точкова фіксація всмоктувальної трубки зі щіткою забезпечить компактне зберігання пилососа.
 • Багаторівнева фільтрація - Завдяки комбінації фільтруючого мішка з основним фільтром досягається більш високий рівень очищення.
 • Комбінована насадка для підлоги з ножним перемикачем для чищення гладких поверхонь і килимових покриттів.
 • Універсальна всмоктувальна насадка зі щетиною, ширина 115 мм.
 • Щілинна насадка для очищення важкодоступних місць.
 • Адаптер для електроінструменту з регулюванням потужності всмоктування. Дозволяє налаштувати оптимальну потужність в залежності від поставленого завдання.
 • Утримувачі для аксесуарів на корпусі пилососа Stihl SE 62 E дають змогу зручно та практично зберігати такі пристосування, як всмоктувальна трубка, шланг, щітки та насадки, завдяки продуманим кріпленням і фіксаторам.

Технічні характеристики (Stihl SE 62 E Пилосос)

Макс. споживана потужність 1.400 Вт
Макс. розрідження 210 мбар
Вага 8 кг
Об'єм повітря в режимі всмоктування 3.600 л/хв.
Напруга електромережі 220-240/1~/50 В/Гц
Довжина шланга 2,5 м
Об'єм контейнера 20 л
Діаметр шланга 32 мм
Рівень звукового тиску 70,9 дБ(A)
Країна-виробник Угорщина

(Пилосос Stihl SE62 E, ціна, купити, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99