checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl SE 62 Пилосос

Stihl SE 62 Пилосос

(5 голосів, рейтинг 4.40 з 5)
Ціна 6 689 грн

в наявності

Пилосос Stihl SE 62 видаляє пил, бруд і рідини як зсередини, так і зовні. Вибір режиму сухого і вологого прибирання, функція продувки за рахунок перестановки всмоктувальної труби на підключення до повітряної системи. Потужність 1400 Вт, макс. розрідження 210 мбар,

Де купити
Артикул: 47840124400 Stihl

Опис (Stihl SE 62 Пилосос)

Пилосос Stihl SE 62 видаляє пил, бруд і рідини як зсередини, так і зовні. Вибір режиму сухого та вологого прибирання, функція продувки за рахунок перестановки всмоктувальної труби на підключення до повітряної системи, багатоступенева система фільтрації, система очищення фільтра, насадка для підлоги, що перемикається, універсальна насадка, щілинна насадка.

 • Функція видування повітря - Розширює можливості використання пилососа. Скрізь, де прибирання звичайним всмоктуванням є неможливим або неефективним, можна скористатися функцією видування. Для перемикання в режим на видув необхідно просто під'єднати всмоктувальний шланг до отвору, розміщеного з протилежного боку пилососа.
 • Система очищення фільтра - Для швидкого очищення фільтрувальної системи необхідно просто закрити насадку на кінці всмоктувального шланга та натиснути кнопку очищення фільтра. Фільтр автоматично очиститься. Потужність всмоктування завжди залишається високою.
 • Утримувач всмоктувальної трубки - Зручна 2-точкова фіксація всмоктувальної трубки зі щіткою забезпечить компактне зберігання пилососа.
 • Багаторівнева фільтрація - Завдяки комбінації фільтруючого мішка з основним фільтром досягається більш високий рівень очищення.
 • Комбінована насадка для підлоги з ножним перемикачем для чищення гладких поверхонь і килимових покриттів.
 • Універсальна всмоктувальна насадка зі щетиною, ширина 115 мм.
 • Щілинна насадка для очищення важкодоступних місць.
 • Утримувачі для аксесуарів на корпусі пилососа Stihl SE 62 дають змогу зручно та практично зберігати такі пристосування, як всмоктувальна трубка, шланг, щітки та насадки, завдяки продуманим кріпленням та фіксаторам.

Технічні характеристики (Stihl SE 62 Пилосос)

Макс. споживана потужність 1.400 Вт
Макс. розрідження 210 мбар
Вага 7,5 кг
Об'єм повітря в режимі всмоктування 3.600 л/хв.
Напруга електромережі 220-240/1~/50 В/Гц
Довжина шланга 2,5 м
Об'єм контейнера 20 л
Діаметр шланга 32 мм
Рівень звукового тиску 70,9 дБ(A)
Країна-виробник Угорщина

(Пилосос Stihl SE62, ціна, купити, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99