checkbox ПП "Техкомплект" - офіційний дилер  Офіційний дилер Stihl
Магазин Stihl - КиевМагазин Stihl - Киев
Stihl MS 251Stihl MS 251
Stihl MS 251
Stihl_MS_251_2
Stihl MS 251

Stihl MS 251 (35) бензопила

(2 голосів, рейтинг 5.00 з 5)
Ціна 13 559 грн

в наявності

Stihl MS 251 - сучасна бензопила з двигуном 2-MIX, прекрасно підходить для роботи на садовій ділянці. Невелика витрата палива, оптимальна керованість і простота в обігу - все це профі-клас для заміської ділянки. Шина 35 см, вага 4,9 кг.

Де купити
Артикул: 11432000535 Stihl

Опис (Stihl MS 251 бензопила)

Stihl MS 251 - сучасна бензопила з двигуном 2-MIX, прекрасно підходить для роботи на садовій ділянці. Невелика витрата пального, оптимальна керованість і простота в обігу - все це профі-клас для заміської ділянки.

Висока потужність при великому тяговому зусиллі - особлива риса нових бензопил STIHL MS 251. У бензопилах STIHL MS 251 використовується інноваційна технологія двигуна 2-MIX, що дає змогу зекономити до 20 % пального у порівнянні з традиційними двотактними двигунами STIHL без технології 2-MIX та досягти зниження обсягу викиду шкідливих вихлопних газів на 70 %.

Двигун STIHL 2-MIX Stihl MS 251

Двигун STIHL 2-MIX

Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX вирізняється більшою потужністю, чудовим тяговим зусиллям і при цьому на 20 % меншим споживанням пального, якщо порівнювати його з двотактними двигунами STIHL такої самої потужності, але без такої технології. У двигуні поєднується циліндр із чотириканальною технологією та продувка. Також на 70% знижено рівень викиду шкідливих вихлопних газів. Це відповідає нормам токсичності EU II

Бічний натяг ланцюга Stihl MS 251

Бічний натяг ланцюга

Доступ до натяжного гвинта в Stihl MS 251 забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакту рук з гострим ланцюгом і кінчиками зубчастого упору.

Антивібраційна система Stihl MS 251

Антивібраційна система

Сильна вібрація в зоні рукояток може призвести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). В інструментів з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятки, помітно знижується.

Гальмо QuickStop Stihl MS 251

Тормоз QuickStop для моментальної зупинки ланцюга

Цепне гальмо QuickStop - це захисний механізм під час роботи з бензопилами. У Stihl MS 251 ланцюгове гальмо спрацьовує під час натискання на передній упор для рук, і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При досить сильній віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.

Чотериканальна технологія Stihl MS 251

Чотирьохканальна технологія STIHL

У чотирьох перепускних каналах робоча суміш перед займанням завихрюється. У результаті оптимально спалюється паливо і помітно підвищується ККД двигуна. Як наслідок, падає витрата пального і збільшується крутний момент у широкому діапазоні обертів.

Компенсатор Stihl MS 251

Компенсатор

Компенсатор STIHL - регулюючий орган у карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу і витрату пального протягом тривалого часу, попри збільшуване забруднення повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. З Stihl MS 251 стає можлива робота протягом тривалого часу без техобслуговування.

Однорівневе керування Stihl MS 251

Одноричажне управління

Такими функціями машини, як холодний і гарячий запуск, робота і вимикання, керує окремий важіль. Це робить управління Stihl MS 251 особливо зручним і безпечним, оскільки права долоня залишається на рукоятці.

Система змащення ланцюга Ematic Stihl MS 251

Система змащення ланцюга Ematic

Система STIHL Ematic складається з напрямної шини Ematic, пиляльного ланцюга Oilomatic і масляного насоса з регульованою подачею. Особлива конструкція шини та ланцюга у Stihl MS 251 змушує кожну краплю оливи потрапити саме туди, де вона потрібна для змащування. Це дає змогу скоротити витрату мастила на 50 %.Технічні характеристики (Stihl MS 251 бензопила)

Класифікація "для домашнього господарства"
Робочий об'єм циліндра 45,6 см³
Питома вага 2,2 кг/кВт
Довжина шини 35 см
Потужність 2,2/3,0 кВт/к.с.
Цепь STIHL Oilomatic крок/тип 3/8" P/ Picco Micro 3
Вага 4,9 кг
Об'єм паливного бака 390 см³
Рівень звукового тиску 103 дБ(A)
Рівень звукової потужності 114 дБ(A)
Рівень вібрації зліва/справа 3,9/3,9 м/с²

(бензопила Stihl MS251, пила Штиль 251, купити, ціна, Київ)

Добавить комментарий, задать вопрос по товару:


Защитный код
Обновить

 • icon
  с. Гатне (Київська область),
  вул. Карпа Валовня, 18/1
  Магазин «Інстумент Маркет»
 • icon
  +38 (067) 247-74-45
  +38 (095) 127-26-99